Solutions

External Threat Intelligence

Attack Surface Report

 Uygulamanın risk alanlarını anlamak, geliştiricileri ve güvenlik uzmanlarını uygulamanın hangi bölümlerinin saldırıya açık olduğunun bilgisini vermektir.

Digital Footprint
 

SwordSec kurum veya kuruluşunuzun Dijital Ayak İzini çıkarır ve çıkan bulguları 7/24 takip etme olağanı sağlar. Bu sayede dijital riskler keşfedilir, değerlendirilir ve çözüm önerileri oluşturulur.

Dark Web Monitoring
 

SwordSec, veri akışının fazla olduğu ve tehdit boyutunun yüksek olduğu siteleri anlık tarayıp ilgili kurallar dahilinde saklayan bir teknoloji kullanır.

Honeypot
 

HoneyPot ile kötü niyetli saldırganların ve oluşturulmuş robotların izlerini, neler yaptığını ve tehdit aktörlerini çıkarmak için sunulan bir hizmettir.

Passive Search

SwordSec Gelişmiş Pasif Arama aracı ile TeraByte’larca verinin içerisinden arama yapın.

Data Leakage Detection

SwordSec gelişmiş veri sızıntısı tespiti modülü ile kuruluşunuzun önemli verilerinin internette , deep veya dark web de sızdırılmış olup olmadığını öğrenin.

The SwordSec team collect, process and store large amounts of public-data for cybersecurity professionals.

1
CPU CORES
1
TB
RAM
1
SECURITY FEEDS
1
PB
COMMONCRAWL DATA

Protection

Red Team & Pentest

Alanında uzman ekibimiz kurum veya kuruluşuna Geniş Kapsamlı Saldırı Simülasyonu uygulasın ve raporlasın bu sayede zafiyetlerinizin farkına varın.

Takedown

Geniş kapsamlı yayından kaldırma hizmetinden yararlanın.

Phishing & Brand Protection

SwordEye Gelişmiş Marka Koruma modülü ile markanıza ait tüm dijital varlıkları 7/24 takip eder. Herhangi bir oltalama alan adı veya itibar kaybı yaşatacak kötüye kullanım tespit ederse anında bildirim yapar.

Consultancy & Trainings

Çalışanlarınızın bilgi düzeyini ve farkındalığını artırın.

Industries

Finance

Energy

Government

Healthcare

Retail & eCommerce

Telco

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.